.

 

 


שוק צף מדהים שקפא בזמן!

אין מחסור בשווקים בתאילנד ולבקר אחד מהם הוא תמיד חוויה נהדרת – פותחים חלון ישירות לחיים היום היום של התושבים המקומיים. שוק קלונג סואן 100 השנים הוא יותר מסתם תצוגת מזון טריה, השוק צף ובזאר ענק לתיירים, זה באמת מוזיאון חי. ממוקם מחוץ בנגקוק.
 
בגלל המיקום המרוחק שלו המקום עדיין לא חדר כאתר תיירותי, לעומת זאת, עם הופעתן של רשתות חברתיות ושיתוף תמונות באינטרנט, זה הפך להיות אטרקציה פופולרית עבור הדור החדש של התאילנדים אשר מגלים מחדש את האותנטיות של מקומות נידחים. אז ייתכן שעדיין לא תתקלו בהרבה תיירים, אבל אתם בהחלט יכול לצפות לפגוש קהל של תאילנדים צעירים שנהנים מנסיעה מחוץ לעיר בסוף השבוע כדי למצוא קצת כיף, אוכל ודברים נוסטלגיים, חמודים.
 
נסו להגיע בבוקר כדי ליהנות מהטוב שבשוק המכובד הזה כפי שהוא לפני העומס ועוד פחות מהנה בשבת אחר הצהריים וביום ראשון. החנייה גם תהיה הרבה יותר קלה. מהחנייה, המקום הוא ארוך, כמה מאה מטרים ועמוסי באינסוף של חנויות עץ מיושנות זעירות, מסעדות עם מרפסותיהם מעל המים . אפילו ספר מיושן - מהסוג שייתכן שלא ראיתם במשך 30 שנים!
 
יש להם אפילו מוזיאון קטן המציג כל מיני סוגים של מוצרים שנמכרו בעבר. שמפו, אבקת כביסה, ממתקים וקופסות עוגיות על מדפים מאובקים בקבוקי אלכוהול ישנים, תרופות עתיקות. לא לפספס את בית הקפה של מר לי, אדם מבוגר נהנה מהתהילה החדשה שלו כפי שהוא מופיע כיום באתרים רבים, התה המפורסם שלו והדרך המסורתית הישנה שלו של הכנת קפה. כאן יש את אפקט האבן מתגלגלת, מי שראה תמונה שלו בעבר ברשת מזהה אותו ורוצה לההצטלם איתו ולפרסם אותו ברשת וכך המחזור ממשיך. הוא צריך להיקרא 'דוד לי ויראלי "- והוא מוודא שלא תפספס אותו בכל מקרה.
 
זה כל כך קל לשכוח את הזמן בזמן שאתה משוטט לאורך סיפוני העץ הישנים של השוק, המתבונן במיליוני האובייקטים הקטנים, עוגיות וממתקים שנראים שיצאו מהעבר. נראה שבעלי החנויות הבינו ששמירה על נשמתו של השוק מהעבר היא המפתח לתקומתו המחודשת ואין ספק כי דרך זו של חשיבה הוכיחה את יעילותו. רבים מהסוכריות ניתן למצוא בחנויות אחרות ברחבי תאילנד, אבל רק את אלה שנראים ישנים, נמכרים כאן.
 
דרך מצוינת ליהנות השוק היא הדרך בה אנשים תאילנדיים עושים את זה - על ידי אכילה סוגי המזון הרבים שנמכרים שם... יש מאכלים שנראים מוכרים, אבל זה תמיד הרבה יותר כיף לנסות את אלה בעלי המראה יוצא דופן, עד שהגיע הזמן לשבת לארוחת צהריים אמיתית. נסה את מרק אטריות עם הברווז הממוקם בחלק האמצעי של השוק.
 
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

Klong Suan שוק 100 שנים
 

 

למפת האתר לחצו כאן