.

 

 


שוק פראטונם הוא שוק עיקרי למימכיר בגדים, נעליים, ואבזרי אופנה במחירים סיטוניים. היכנסו לסמטאות הקטנות והרחובות קטנים הפקוקים ואתם תמצאו את עצמכם באמצעו של מבוך שמכל צידיו בגדים. המחירים בשוק הם זולים מאוד, רוב החנויות מציעות מחירים קמעונאיים גם כאשר קונים פריטים בודדים.

 
יותר מחוויית קנייה, השוק מציע טבילה בדרך חיים של התאילנדים - עבודות ספקי מכונות התפירה, אריזה ופריקה הסחורות, סוחבים על עגלות למעלה ולמטה במעברים הצרים, צעקות הרוכלים נובע  בגלל המחסור במשהו טוב יותר לעשות. הוא מציע הצצה לקניות כפי שהיו לפני עידן הקניונים ממוזגים.
 
החנויות והדוכנים של שוק Pratunam מציגים כל מיני סוגים של בגדים, ממכנסיים הקצרים, חולצות טריקו, שמלות הערב רשמיות, חליפות, מעיילי חורף תלבושות וביזארים. הקטע הקרוב יותר לכביש Petchaburi יש ריכוז גדול של חנויות עם שמלות מהודרות ובגדים רקומים בפאייטים, נוצות וחרוזים. 
 
עמוק יותר, קרוב יותר למגדל Baiyoke, המגוון הופך להיות פחות מפואר אבל מתאים יותר לשימוש יומיומי. אופנה מודרנית, כגון ג'ינס, חולצות טריקו ומכנסי ספארי אותם תמצאו במעברים ממש מול הכניסה למלון Baiyoke Suite.
 
השוק עצמו פתוח 24 שעות, אך האווירה בשוק שונה במהלך היום. חנויות קמעונאיות ניפתחות בסביבות 10:00 עד 21:00, אבל שוב זה עשוי להשתנות. למבקרים וקונים, הזמן הטוב ביותר לבקר בשוק הוא בין 11:00-20:00.
 
 


הצג מפה גדולה יותר

שוק Pratunam
 

 

למפת האתר לחצו כאן