.

 

 


 

בכל יום ראשון, מהשעה 16:00 עד חצות, מקיים אחד מהאירועים השבועיים הגדולים בצ'יאנג מאי. שוק הרחוב הגדול מתחיל בשער Thapae  ונמשך לאורכו של כביש Ratchadamnoen דרך ליבה של העיר העתיקה שוק זה הפך למוסד צ'יאנג מאי. שוק הרחוב הזה סוגר לתנועה את הרחוב, השוק הוא מוקד משיכה לתושבים מקומיים כדי ליהנות, להסתובב, להתחבר, להתמקח ופגוש אנשים. מספר המבקרים תפח במידה ניכרת על ידי מבקרים תאילנדיים ותיירים המגיעים לצ'יאנג מאי.
 
הליכה לאורך הרחוב של השוק ידוע גם בסוף כחלון חלון ראווה אמיתי של האמנות ואומנים של צפון תאילנד. רבים מבעלי הדוכנים באופן אישי עשו ועיצבו את הפריטים שהם מוכרים תוכלו למצוא שם  מלאכות יד שנעשו בכישרון רב, זהו גם מפגן לכושר ההמצאה של האנשים המקומיים.
 
כל פריטים המוצגים לראווה עשויים ממגוון מדהים של חומרים, הכולל: עץ, מתכות, קרמיקה, בדים, נייר, אגוזי קוקוס ועוד חומרי גלם הזמינים בטבע. המוצרים הם באמת אותנטיים ומקוריים וזה המקום המושלם למצוא מתנות או דברים יפים לקישוט הבית שלכם. אם אתם מצאתם משהו שמתאים לכם ואתם רוכשים, אל תשכחו להתמקח על המחיר, זכרו כי המחיר בשווקים של תאילנד הוא הגדר המלצה בלבד. כל פריט שאינו מסומן במחיר קבוע פתוח למשא ומתן וכל זאת כחלק מהכיף, עם חיוך גדול. בעלי הדוכנים, שרבים מהם בעלי משרות אחרות והמסחר בשוק הוא בנוסף, אוהבים להתלוצץ וכל עוד אתם מחייכים והכל נעשה באווירה טובה תהיה לכם חוויה נהדרת.
 
 
כמו במקומות אחרים בתאילנד, אתם תמצאו אוכל ושתייה בשפע בשוק יום ראשון, וכן פינוקים מקומיים נהדרים וטריים שמבושלים מולכם ובמיוחד בשבילכם.
 
שוק יום ראשון הוא המקום הטוב ביותר בצ'יאנג מאי לראות בידור רחוב תאילנדי אמיתי מסוגים שונים, מוזיקאים, רקדנים מסורתיים תאילנדיים, פסלים חיים, תיאטרון בובות ולהקות רוק. כל זה מוסיף לאופי החגיגי של השוק והופך אותו לאירוע שאין להחמיצו.
 
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

 

 

שוק יום ראשון של צ'אנג מאי
 

 

למפת האתר לחצו כאן