.

 

 


 

בנגקוק שוק הפרחים הוא השוק הגדול ביותר הסיטוני וקמעוני לפרחים טריים. בשוק יש כל מיני סוגים של פרחים פופולריים ופריטים הקשורים לצמחייה, כולל ורדים, סחלבים, חבצלות ועוד. רובם נמכרים בחבילות של 50 או 100 פרחים בכל אחד, והמחירים זולים להפליא. השוק נמצא בחלק של העיר העתיקה, שוק הפרחים בבנגקוק ממוקם ב- Chak Phet. חנויות וספקים השוכנות במבנים של שלוש קומות משני צידי הכביש הראשי ובהן חנויות. השוק נמצא דרומית לWat Pho (מקדשו של בודהה השוכב).
 
מתי לבקר משווק פרחי בנגקוק
השוק פתוח 24 שעות, השוק תוסס ביותר אחרי חצות. אם ברצונך לראות את השוק בפעולה מלאה, הזמן הטוב ביותר ללכת הוא לפני עלות השחר או ב- 3:00-4:00. זה שמן שהכביש הופך לשטיח של צבעים בהירים ופורחים, זה הזמן שהספקים מקבלים סחורות פרחוניות מכל אזור הגידול בתאילנד. סיטונאים מביאים מטענים של פרחים טריים, בעוד סוחרים וקמעונאים באים לקנות את הפרחים שלהם בכמויות גדולות. זה יכול להיות סצנה די כאוטית, הספקים עשויים להיות פחות סבלניים לתיירים בעת ההתמודדות עם בעלי החניות על המחירים. אם אתם הולכים בשעה זו, עדיף פשוט להתבונן ולספוג את האווירה שמסביב.
 
במהלך היום, שוק הפרחים בבנגקוק הוא יחסית מנומנם, אם כי זה זמן טוב למבקרים בחנויות שמסביב. המחירים הם בדרך כלל זולים למדי, אבל בפסטיבלים ספציפיים כמו עונת סיום של ולנטיין, ויום האם, מחירי הפרחים יהיו יקרים פי שלוש או ארבעה ולפעמים יקרות יותר (הדבר נכון גם  כאשר אתם קונים בכל חנות פרחים בעיר).
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

שוק הפרחים בבנגקוק Pak Klong Talad
 

 

למפת האתר לחצו כאן