.

 

 


צ'יאנג מאי הוא גן עדן לקונים, ואם בקניות אנו מדברים אז אין מקום מתאים יותר מבשוק הלילה המפורסם של צ'יאנג מאי. השוק נמצא בצד המזרחי של חומת העיר העתיקה, אורכו כק"מ אחד שממנו מתפצלים רחובות קטנים. שוק הלילה פתוח כל בכל יום מימות השנה בכל מזג האוויר מרדת החשכה ועד חצות בערך. במשך היום הכביש הוא רחוב רגיל מלא בחנויות, בתי מלון ומסעדות מכל הסוגים, כולל סטארבקס וברגר קינג, והמקדונלדס הראשון בעיר. אך הזמן הטוב לבקר באזור זה הוא הלילה כשהמקום ממש מתעורר לחיים. כאשר תלכו לשם בשעות אחר הצהריים המאוחרות תוכל לראות המון בעלי עסוקים מציבים את הדוכנים שלהם משני צידי הכביש. כשהשמש שוקעת מעל צ'יאנג מאי כל הרוכלים מופיעים עם הסחורות למכירה בדוכנים שלהם. 

 
בשוק הלילה תוכל למצוא מגוון עצום של מוצרי מעצבים ומותגים (אמיתי ומזויף) בגדים, חולצות, חגורות, נעליים, תכשיטים, שעונים ותקליטורים וכמובן מוצרים תאילנדיים מקומיים במחירים נמוכים מאוד. זיכרו להתמקח על המחירים והכל עם חיוך, וכל זאת כחלק מהכיף ועם חיוך גדול. מיקוח הוא כמעט ספורט לאומי בתאילנד. למרות שהמחירים המופיעים כבר זולים במונחים הרגילים שלכם אתם עדיין צריך תמיד להתמקח ולנסות להשיג מחיר נמוך יותר מהמחיר המבוקש. 
 
 
גם אם אתם לא רוצים לקנות שום דבר, שווה פשוט ללכת לטיול לאורך השוק, שוק הלילה הוא חוויה מדהימה. המקום מלא חיים עם אורות צבעוניים, מוסיקה, צלילי מיקוח של התיירים עם הסוחרים וריחות האוכל העולים כאשר חולפים על פני המזון חם שמבושל ברחוב. 
 
הביקור בשוק הלילה של צ'אנג מאי הוא חוויה ומומלץ לא לפספס אותו, הרי תמיד יש משהוא קטן שצריך לקנות ולו רק בשביל החוויה.
 
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

שוק הלילה של צ'אנג מאי
 

 

למפת האתר לחצו כאן