.

 

 


חוויה מדהימה על הנהרות הפראיים של צפון תאילנד, כאשר אתם מחפשים הרפתקאות שירגשו אתכם ולא מפחדי להירטב, רפטינג במיי Taeng הנהר הוא המקום לזה.

 
מסע רפטינג בזרם הנהר במהירות שאתם לא רגילים לשוט הוא חווית מים מדהימה. הריגושים של שצף המים הפראי על הנהר והנוף על גדות הנהר של הוג'ונגל הבתולי השופע הופך את ההחוויה הזה לבלתי נשכח. בראפטינג שמורד הנהר תעברו באזורים מרוחקים בצפון תאילנד שבו יש עדיין הרבה התיישבות כפרית המקומיים גרים בכפרים קטנים, בעיקר מסורתיים, כמו אנשי כפרי שבטי הגבעה. אם אתם מחפשים ריגושים והרפתקאות וליהנות ממשהו שונה מוץ לאווירה העירונית, רפטינג במיי נהר ה- Taeng יהפוך ליום מהנה מאוד בטבע מחוץ לעיר, זהו שינוי מרענן ושונה מביקור במקדשים ואתרי תרבות ותיירות (ואין פסול בזה).
 
הנהר מציע תנאים אידיאליים לחווית רפטינג מרגשת ומלהיבה. נהר ה- Taeng חוצה נוף יפיפה, בין הרי הצפון, חציית טרסות ו שדות אורז, כפרים מקומיים קטנים וכפרי שבטי הגבעה.
 
במהלך הרפטינג הנמשך לאורך כ- 10 ק"מ תחצו דרך קניונים רבים ותעברו מספר רב של מפלים. דבר אחד מובטח לכם, יבשים לא תצאו מזה, מזג האוויר חם, כך שתתייבשו מהר מאוד, אל חשש. חשוב, לפני שמתחיל את רפטינג הצוות יסביר לכם על המיומנויות הבסיסית וכללי הבטיחות במהלך הרפטינג חשוב להקשיב. כולם יקבלו חגורות הצלה וקסדות.
 
הרפטינג נמשך בין 2-4 שעות, תלוי בעונה ובכמות במים. בעונת הגשמים שנמשכת מאוגוסט עד אוקטובר הנהר יכול להיות די סוער וזרימת המים שלו מהירה, הזרימה מקפידה לשמור על רמת אדרנלין גבוהה לאורך כל המסע.
 
זכרו להביא קרם הגנה, על מנת שלא תשרפו במהירות בלי שתרגישו כלל. כמו כן מומלץ להביא סט נוסף של בגדים יבשים ומגבת. הרפטינג מתאים לכל אחד, למעט ילדים צעירים מתחת לגיל 7 שנים, נשים בהריון ואנשים עם בעיות לב.
 
מה ללבוש לרפטינג? מומלץ ללבוש בגדים שלא אכפת לכם להרטיב, נעלים מבד או סנדלים עם רצועה אחורית, לא מומלץ להגיע עם כפכפים, אתם כנראה תאבד אותם במים תוך כדי הרפטינג, מצלמות רק אם הם עמידות למים, משקפיים ושקפי שמש – מאובטחות (עם סרוך שלא יעופו למים תוך כדי).
חווית הרפטינג מהנה מאוד ומשאירה אתכם עם פאן אחר של ביקור בתאילנד ובודקת את הגבולות של עצמכם.
 
 
 
 
רפטינג בזרם הנהר
 

 

למפת האתר לחצו כאן