.

 

 


קוסמוי הוא האי המושלם לכל סוגי הספורט הימי, על כל צורותיו. החיים תחת המים המקיפים את האי הם עשירים וצבעונים זו הזדמנות לחוות באופן אישי וקרוב את מגוון הדגים והאלמוגים הטרופיים.

 
סיורי צלילת שנורקלים במקוסמוי
לכל מי שרוצה לחוות את עולם המים מבלי לעשות קורס צלילה מוזמן לצלול בעזרת שנורקל ולראות את השילוב בין פלאי הטבע של עולם המים המקיפים את קוסמוי. ההנאה מהחופש במים מאפשרים לך, פשוט להחליק לתוך המים החמים של מפרץ תאילנד, ולראות את החיים במים האקזוטיים,
למתקדמים, 
 
צלילת עומק בקוסמוי היא סיבה נוספת לבקר בארץ הפלאות הטרופית הזה! עם מים צלולים כחולים, מים חמים ובעולם חי ימי עשיר ומדהים, זה לא מפתיע שהאזור הוא יעד פופולרי מאוד עבור צוללנים מנוסים ואלה שרוצים ללמוד את הספורט הזה.
קורסי צלילה קצרים, זמינים במחירים סבירים מאוד בהשוואה לרוב המדינות. יש מגוון רחב של חנויות המוכרות ציוד צלילה והמציעות קורסים בכל הרמות . אם אתם מסתכלעם מסביב, זה לא קשה למצוא קורס שנערך בשפה האנגלית.
 
בנוסף למחירים האטרקטיביים, הלימודים נערכים בדרך כלל על חוף הים במים רדודים ורגועים ברחבי האי. נראות המים היא בכל מקום בין 3-30 מטר. הזרמים סביב קוסאמוי עצמה משתנים, אך בדרך כלל לא חזקים מדי אלא בחוף המערבי בחודשי המונסון.
 
צלילה למתחילים נעשית בעזרת סירה במרחק נסיעה קצרה מהחוף, ואילו צוללנים ברמות גבוהות יותר ניתן למצוא באתרים במרחק של שעתיים משם במקומות כמו אנג תונג פרק הימי הלאומי ו- Sail Rock. אם אתם שוקלים לנסות לצלול בפעם הראשונה או חובבים שכבר התנסו, אתם לא תתאכזבו מהאיכות או מרמת הצוותים המקצועיים ומכמות אתרי הצלילה סביב קוסאמוי, המכונה בצדק גן העדן של צוללן!
 
 
הקפידו לבדוק שבמועדון שאתם בוחרים יש ביטוח ושאתם מבוטחים. ברוב חברות הביטוח בפוליסת התיירים (גם אם יש הרחבה לרקסטרים) צלילה לא מבוטחת. 
 

פעילות מים בקו סאמוי - סיורי צלילת שנורקלים במקוסמוי
 

 

למפת האתר לחצו כאן