.

 

 


בקוסמוי יש מפלי מים רבים, ביקור בשני מפלי Na muang חוויה לגדולים ולקטנים למשפחות וליחידים לצאת וליהנות מאחד מהדברים היפים והמהנים שקוסמוי מציאה לכם. לעומת כל המפלים האחרים באי, שני המפלים האלה חייבים כנראה להיות היפים ביותר לראות ולחוות. כך שלמי שרוצה לצאת קצת לטבע מוזמן לבקר בהם.

Na Muang בתרגום חופשי משמעו הצבע הסגול, המתייחס לסלעים הסגולים היוצרים את המפלים. מפל 1 Na Muang, גובהו כ- 18 מטר, המבקרים יכולים לעשות טיול רגלי בין הסלעים הטבעיים במשך 30 דקות לפני שמגיעים למפל היפה ביותר בסאמוי, Na Muang 2, שהוא גבוה יותר מעל 80 מטר. שני מפלים אלה נחשבים היפים ביותר בהשוואה לשאר.
 
למבקרים בפעם הראשונה, יש לשים לב לא מומלץ לנסוע לשם בעונת "השפל" ייתכנו עבודות תחזוקה בעונה זו. כמו כן, כדי להגיע לאזור, מומלץ לשכור רכב שמומלץ על ידי מלון ולא לקחת מונית במחיר מופקע.
 
המפלים מציעים למבקר חוויה יפה ומהנה, קרירה ומוצלת שהיא מהווה הקלה מהאקלים החם של תאילנד. המים קרירים ומרעננים אתם יכולים לרחוץ בהם.
בחניון הרכבים תמצאו חנויות מזכרות, אוכל אותנטי לאי במסעדות תאילנדיות. 
 
בצד של אזור החנייה תמצאו מחנה רכיבה על פילים שיכולים לקחת את המבקרים עד לנפילת המים במפל או לכל מקום אחר באזור שתבקשו. כמו כן יש גם מופעי קופים לילדים. המקום הוא אטרקציה תיירותית לכל דבר, התאילנדים יציעו לכם כל דבר שיכול לעזור לכם ליהנות במקום להעסיק את הילדים, להקל על המבוגרים והכל בחיוך תאילנדי ידוע.
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

מפל Na muang
 

 

למפת האתר לחצו כאן