.

 

 


ישנם 26 מחוזות המרכיבים את מרכז ומזרח תאילנד, ובנגקוק היא אחד מהם. מבחינה גיאוגרפית, זה הלב של תאילנד, המשתרע מלופ בורי בצפון ומכסה את קערת האורז של המישורים המרכזיים סביב נהר צ'או פראיה. דרומה משם, באזור המחבק את החוף המזרחי ומערבי של המפרץ העליון של תאילנד.

 
זהו האזור הפורה ביותר של תאילנד בחקלאות, נוף נרחב של שדות אורז, פרדסים ומטעים. לפני יותר מ- 1,000 שנה התאילנדיים הראשונים התיישבו לאחר שעברו מהצפון.
 
עיר הבירה התוססת ומלהיבה של תאילנד היא ביתם של כמעט 10 מיליון בני אדם ואחת הערים המדהימות ביותר שאי פעם תתקלו. במהלך 20 השנים האחרונות העיר התרחבה במהירות מציגה מגוון של ניגודים, מצבי רוח וצבע. מקדשים נוצצים וארמונות מלכותיים, בנייני משרדי הזכוכית הנוצצת, ההמולה, התנועה, החום הטרופי ועוד.
 
בנגקוק נוסדו בשנת 1782, את הקסם והשלווה של בנגקוק הישנה ניתן עדיין לראות בבתי עץ טיק, לאורך נהר צ'או פראיה - לב ליבה של העיר, ואת התעלות ושווקים המסורתיים שעדיין משקפים את אורח חיים כנגד קניונים ממוזגים.
 
אחת האטרקציות הגדולות של בנגקוק היא שהמסורתי והמודרני עדיין מצליח להשתלב זה לצד זה בעיר מדהימה ותוססת. המגוון שהעיר מציאה לתייר רב ביותר, לשוט בסירה מקומית על הנהר, או לנסוע ברכבת העילית. ללמוד בישול תאילנדי מסורתי או עיסוי, לעשות וללמוד מדיטצית בחלק מהמקומות הגדולים ביותר של בודהיסטית, להתמקח בשווקים הרועשים או לטייל בקניונים יוקרתיים.
 
בנגקוק היא לא מקום למנוחה! עם זאת, בנגקוק מציעה אוכל נהדר, חיי לילה מעולים, קניות אטרקטיביות ואת המלונות הטובים ביותר בעולם.
 
 
 
 

 


הצג מפה גדולה יותר

מידע כללי על בנגקוק
 

 

למפת האתר לחצו כאן