.

 

 


שוק Worarot, ידוע גם בשמו Kad Luang, הוא השוק המקומי והמרכזי השוק הוק מקום שוקק חיים ועסוק בשוק זה אתם יכולים לראות את ליבה של צ'יאנג מאי "האמיתית". השוק ממוקם במרכזו בחלק העליון של כביש צ'יאנג מוי לאורך נהר פינג. השוק נמצא בתוך בניין ענק ובסביבתו.

 
בקומת הקרקע של הבניין הראשי יש מספר דוכני מזון המוכרים סוגי שמזון שונים, מזון טרי, מיובש וארוז. התמחויות של פרות הצפון כמו צ'יאנג מאי נקניק,  כמו כן תמצאו בשוק פירות וירקות עשבי תיבול ותבלינים למכביר. המגוון והשפע הופכים את שוק Worarot לפופולרי במיוחד בקרב מבקרים ותאילנדיים כאחד.
דוכנים וחנויות רבים ברחבי שוק Wororot מוכרים כל מיני מוצרים לבית כמו: ציוד בישול, כלי מטבח, כלי אוכל, כלי זכוכית את כל שצריך להקמת בית חדש בשוק זה הכל זמין כך שזה המקום המושלם עבור אנשים שעוברים לצ'יאנג מאי.
 
ישנם גם מספר חנויות בדים במגוון מבלבל של חומרי גלם המתאימים להכנה כל דבר לכיסוי כריות סדינים או כל דבר לחובבי התפירה. אם אתם רואים משהו שאתם אוהבים קחו דוגמה של הבד לאחד מהחייטים הסמוכים (מומלץ בחנויות) והם כבר ידאגו לכל היתר, אה, כן, תבחרו מהקטלוגים את הגזרה הרצויה.
 
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

השוק הגדול Worarot Market
 

 

למפת האתר לחצו כאן