.

 

 


המוזיאון הלאומי בצ'יאנג מאי הוא אחד המוזיאונים הידועים בצ'אנג מאי. המוזיאון נפתח לציבור רחב ב -6 בפברואר 1973. המוזיאון מציג את המורשת העשירה של תאילנד. המוזיאון הלאומי בצ'יאנג מאי נתון תחת חסותו של הוד מלכותם, המלך והמלכה. המוזיאון הוכרז כמרכז חינוך והשימור של התרבות והאמנות התאילנדית על ידי מחלקה לאמנויות של העיר.

המוזיאון הלאומי בצ'יאנג מאי מורכב משתי קומות  במבנה מסורתי צפוני. המבקרים צריכים לעבור דרך שישה אזורים של מוצגים, אשר מספקים למבקר בצורה חווייתית מידע על ההיסטוריה של צ'יאנג מאי. במוזיאון מוצגים גם פריטים המציגים את התרבות של העיר. המוצגים כוללים גם שרידים ארכיאולוגיים והגאוגרפים של צ'יאנג מאי. המבקרים הבאים למוזאון נחשפים לתקופות הפרהיסטוריות של האזור. המבקרים במוזאון מקבלים מידע רב על הדרך שהעיר השתחררה מכבלי הכיבוש מבורמה וראשית הקמתה מחדש בשנת 1782.
 
הקומה השנייה, של המוזיאון מוקדשת לסחר וכלכלה של ממלכת לאנה. הוא גם מציג תמונות וממצאים שמציגים לראווה את החיים המודרניים בעיר צ'אנג מאי. המוזיאון מדגיש גם את חשיבות התעשייה החקלאית והתפתחותה עם השנים והקשר שלה עם התעשייה העולמית. התצלומים הרבים המוצגים בתערוכה נותנים למבקר מידע על ההתיישבות הפרהיסטורית וההיסטורית, ההיסטורית התרבות של האזור, במוזיאון תמצאו גם כיצד מתכננים לראות את העיר בעתיד והפוטנציאלי של צ'יאנג מאי לפרוח ולהתפתח.
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

המוזיאון הלאומי בצ'יאנג מאי
 

 

למפת האתר לחצו כאן