.

 

 


בזאר לילה ליד הנהר 

Asiatique משלב בהצלחה את חווית הקניות הפופולריות ביותר בעיר: בזאר הלילה וקניון,בבאזרת מצאו מעל ל- 1,500 בוטיקים ו- 40 מסעדות שוכנו במתחם הענק. פתוח משעת 17:00, ניתן לבלות ערב כאן בלי שום בעיה: ניתן להסתובב בין הבוטיקים, למצוא מתנות או משהו בשביל עצמכם, ובטוח תמצואו משהו לאכול, ואם זה לא מספיק מבדר, תוכלו להיכנס למופע המתקיימים מידי לילי: בקליפסו המופע הידוע של ה- ladyboy קברט מדהים.
 
הדרך הקלה והמהירה ביותר להגיע לשם היא באמצעות סירה. יש הסעות חינם בסוף המזח. משך הנסיעה רק עשר דקות, והסירות פועלות עד שעת 23:00. מוניות אינן מומלצות משום שהתנועה יכולה להיות כבדה מאוד באזור. אומנם יש מגרש חניה גדול ליד אבל הוא בדך כלל מלא. מהסירה אתם יורדים לטיילת ארוכה במרחק של 300 מטר באווירה רומנטי באשר צועדים בזמן שקיעה. רחובות רחבים לרוץ בין כל מחסן וAsiatique מספקים תפאורת רטרו להזדמנויות צילום: מכונת חשמלית רבייה, עוגנים ועגלה בדחיפה. התפאורה שהוא מרגיש קצת מוגזם במקרה ולא ממש עולה בקנה אחד עם תוכניות של המעצבים לעורר נוסטלגיה לשנת 1900 אבל זה מתוכנן כך היטב, נקי ומרווח שהיעדר ההיסטוריה לא ממש משנה.
 
בAsiatique הוא בזאר מודרני יותר עם אופנה חדשנית וגאדג'טים, תוכלו למצוא שם גם חנות של אפל. במקום תמצאו מסעדות עם אוכל יוקרתי, איטלקי, תאילנדי ומסעדות מאכלי ים. בכיכר המרכזית יש ברים וחלל חיצוני לאירועים. כמה בתי קפה פזורים ובארים עם משקאות חריפים ומזון תאילנדי מתומחר.ב- Asiatiquec יש גם סניף של KFC, פיצת קומפני. 
 
שעתי פתיחה: 17:00-חצות
 
 
 
 


הצג מפה גדולה יותר

בזאר לילה ASIATIQUE Riverfront
 

 

למפת האתר לחצו כאן